Ara:
Teknik Ulaşım Kolaylıklar Hizmetler Güvenlik
e-Flight Notamlar ATIS Staff Only
Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı  ULAŞIM REHBERİ  
• Ana Sayfa
• Linkler
• SG Market
• Web Cam
• Sözlük
• Haberler
• E-kart & Ekran Koruyucuları
• Bize Ulaşın
• Haberdar olmak istiyorum
English
Deutsch
Russian
Arabic

BEYAZIT(LALELİ)

Taksi

Uçağınızdan Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanımıza geldiğinizde taksiler sizi Terminal binası önünde bekliyor olacaktır. Taksi ile Beyazıt'a gündüz tarifesi yaklaşık 65,0 YTL'ye gidebilirsiniz. Taksiler hakkında ayrıntılı bilgiye Tel: 216 588 00 35-36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havaş Servisleri

Havaş Kozyatağı servislerini kullanarak da Kadıköy iskelesine gidip (Servisler için bilet fiyatı 7 YTL'dir.),oradan Eminönü'ü iskelesine varıp Eminönü-Zeytinburnu arası banliyo trenin ile Beyazıt'a ulaşabilirsiniz. Banliyo Treni (Eminönü, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazıt, Aksaray, Topkapı and Zeytinburnu.) arası işler.

İETT Otobüsleri ile Ulaşım

Havaalanımızdan E-10 KADIKÖY - KURTKÖY - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI, İETT otobüsü ile Kadıköy iskelesinden Eminönü iskelesine geçip, oradan Eminönü- Zeytinburnu Banliyo trenini kullanarak Beyazıt'a ulaşabilirsiniz. Eminönü- Zeytinburnu Banliyo treni( Eminönü, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazıt, Aksaray, Topkapı and Zeytinburnu) arası işler.

 

ESENLER OTOBÜS TERMİNALİ (OTOGAR)

Taksi

Uçağınızdan Sabiha Gökçen Uluslar arası Havaalanımıza geldiğinizde taksiler sizi Terminal binası önünde bekliyor olacaktır. Taksi ile Esenler otobüs terminali'ne gündüz tarifesi yaklaşık 92,3 YTL'ye gidebilirsiniz. Taksiler hakkında ayrıntılı bilgiye Tel: 216 588 00 35-36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İETT Otobüsleri ile Ulaşım

Havaalanımızdan E-10 KADIKÖY - KURTKÖY - SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI, IETT otobüsü ile Kadıköy iskelesinden Eminönü iskelesine geçip, oradan düzenli olarak sefer yapan 91/O Otogar - Eminönü İETT otobüsünü kullanabilirsiniz.

 

BAKIRKÖY

Taksi

Uçağınızdan Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na geldiğinizde taksiler sizi Terminal binası önünde bekliyor olacaktır. Taksi ile Bakırköy'e gündüz tarifesi yaklaşık 70,7 YTL'ye gidebilirsiniz. Taksiler hakkında ayrıntılı bilgiye Tel: 216 588 00 35-36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havaş Servisleri

Havaş Bostancı servislerini kullanarak da Bostancı iskelesine gidip Bakırköy deniz otobüslerini kullanarak Bakırköy'e ulaşabilirsiniz. Servisler için bilet fiyatı da 7,00YTL'dir.

İETT Otobüsleri ile Ulaşım

Uçağınızdan Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'na geldiğinizde 132 nolu IETT otobüsü ile Pendik Tren istasyonun da inip15 dakika da bir hizmet veren Gebze- Haydarpaşa banliyo trenleri ile Bostancı da inip, Bostancı iskelesinden kalkan Bakırköy deniz otobüsleri ile Bakırköy'e ulaşabilirsiniz. Banliyo Treni ve IDO bilgileri hakkında ayrıntılı bilgi ulaşım sayfasında link olarak verilmiştir.

 

Sayfalar : 1  2  3  4

 

 

 

2.sayfa

Konum

Bölge Haritası
Şehir Haritası
Yerleşim Planı
Ulaşım Rehberi
Alternatifler
İDO
İETT
Rent a car
HAVAŞ
Şirket Profili Uçuş Bilgi Ekranı Online Bilet Satış Basın Bülteni Hava Durumu Seyahat Rehberi