yirminci_yil-banner

20. Yıl Dönümümüzde Yeni Logomuzla

HEAŞ 20. Yıl dönümünde yenilenen yüzüyle hedeflerine doğru hızla ilerliyor.

HEAŞ olarak, 20 yıldır bu küresel pazarda var olmaktan dolayı gururluyuz.

8 Ocak 2001’de trafiğe açılan, İstanbul’un ikinci, Anadolu yakasının ilk havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanımız, 20 yıldır tek pistli operasyon ile büyük başarılara imza atmıştır.

2001'den bu yana her yıl katlanarak artan uçak ve yolcu sayısıyla havalimanımız günden güne büyümüş ve başarısı ulusal sınırları aşıp; uluslararası alanda birçok ödüle layık görülen bir havalimanı haline dönüşmüştür.

Şüphesiz ki bu seviyeye gelmesinde başta kurucumuz Savunma Sanayii Başkanlığı olmak üzere; tüm paydaşlarımızın katkısı çok büyüktür. Bu noktada en büyük paylardan biri de HEAŞ’ı bugünlere getiren değerli çalışanlarımıza aittir.

HEAŞ Ailesi olarak, bugüne dek olduğu gibi istikbalde de ülkemiz için katma değer üreten, insanımıza güven ve memnuniyet veren, teknoloji odaklı hizmet sunan, yeniliğe ve değişime açık işletme anlayışımızla var olmaya devam edeceğiz.

Dünyada her şeyin hızlıca değiştiği bugünlerde, marka yatırımlarımıza ve çalışmalarımıza da ağırlık vermiş durumdayız.

Bu doğrultuda; 20. yılımızda, yenilikçi, dinamik ve modern teknolojiye uygun gelişim sağlayan yönümüzü vurgulamak adına HEAŞ logomuzu yeniden tasarladık.

Geçmişten bugüne taşıdığımız değerleri, köklü, sağlam yapımızı, günümüz hedefleriyle birleştirerek yeni bir kurum kimliği oluşturduk. Yeni logomuz, HEAŞ’ın köklü, güçlü ve kurumsal yapısını barındırırken, aynı zamanda çağdaş, dinamik ve ileriye doğru yükseliş sembollerini de yansıtmaktadır.

Yeni dönem hedeflerimize, yeni logomuzun sahip olduğu dinamik yapıyla çok daha emin adımlarla ulaşacağımıza inanıyoruz.

Çünkü şunu biliyoruz ki; bizi biz yapan hep daha ilerisini hedeflememizdir.

Tanitim videomuz için lütfen tıklayınız.