Anasayfa

heasta-kariyer

HEAŞ'ta Kariyer

İşe Alım Süreci

Şirketimizde işe alım sürecimiz iş başvurusu, değerlendirme, mülakat ve sonuç aşamalarından oluşmaktadır. Şirketimize ulaşan özgeçmişler, öncelikle İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, sonrasında ilgili bölüm müdürleri tarafından incelenerek değerlendirmeye alınır. Bu değerlendirmeler sonrasında uygun görülen adaylar mülakata davet edilir. Sonuç aşamasında ise, uygun görülen adaylarla elektronik posta veya telefon ile en kısa sürede iletişime geçilerek iş teklifi yapılır. İşe alım sürecinin süresi açık olan pozisyonun kriterlerine göre değişiklik gösterebilir.

İlanımızda belirtilen son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği, Şahsi başvurular kabul edilmemekte, Şirketimize ait mail adreslerine doğrudan gönderilen özgeçmişler otomatik olarak engellenmekte ve gönderilen kullanıcıya ulaşmamaktadır.

Şirketimize iş başvuruları sadece www.kariyer.net adresinde yapılabilmektedir. Açılan pozisyonlar için www.sgairport.com adresinde yer alan ilan detaylarına bakabilir. www.kariyer.net üye hesabınızla giriş yaparak veya yeni hesap oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer listelenmiş olan açık pozisyonlarda kendinize uygun bir ilan bulamadıysanız lütfen “Genel Başvuru” ilanımıza pozisyon belirterek kısa bir ön yazı ile başvurunuz.